Basic-objective guide training books, just like encyclopedias and fact guides, present detailed summaries and tips for sub-matters, along with associated language. However these textbooks usually are not usually deemed acceptable sources to cite within a school assignment, the bibliographies they incorporate can be hugely beneficial. This preliminary reading may well make it easier to term paper with particular subjects, give summaries of assorted governments, or get other specific methods, that happen to be typically thought of acceptable options to report inside a school assignment.

Tu jesteś: Strona Główna > Metamorfozy


Czym są Metamorfozy?

make up

Metamorfozy Plus to coś więcej niż zwykła Metamorfoza. Jest to nasze święto, spotkanie kobiet, które chcą coś więcej od życia niż tylko minimum. To Projekt skierowany do kobiet w każdym wieku i na każdym etapie życia. Kobiety na co dzień matki, żony, opiekunki domowego ogniska, osoby pracujące, są zabiegane, nie myślą o sobie i nie mają zupełnie czasu dla siebie. Razem z nami mogą przeżyć niesamowitą przygodę z wizażem, stylizacją i modą.
 

make up

Pomagamy kobietom w zmianie wizerunku, podejścia do siebie, dajemy możliwość przejrzenia się w obiektywie fotografa, zobaczenia siebie zupełnie z innej strony. Panie robią sobie zdjęcia przed i po stylizacji, makijaż, fryzurę, zabiegi regeneracyjne na dłonie, mogą w profesjonalny sposób dobrać sobie perfumy. Mogą również skorzystać z bezpłatnych porad profesjonalistów: fryzjerów w zakresie stylizacji fryzury, kosmetologów, wizażystek, kosmetyczek odnośnie makijażu, doboru kolorów do typu urody, pielęgnacji cery, jak również uzyskać porady psychologiczne, coachingowe, produktowe, żywieniowe, dietetyczne, trychologiczne, chirurgiczne, brafitterskie, a także spotkać się z autorami książek, twórcami pięknej biżuterii, zrobić zakupy w butikach z wyjątkową, polską odzieżą.

Kobiety mogą przede wszystkim odkryć coś bardzo cennego – piękno i siłę w sobie, dzielić się radością, pozytywną energią, uśmiechem, pasją życia. To Projekt skierowany przede wszystkim do kobiet, choć w naszych planach jest również pomysł na zmianę wizerunku panów. Każde Metamorfozy różnią się od siebie i wnoszą w naszą codzienność wiele inspiracji. Za nami kilka edycji Eventu Metamorfozy Plus w Mszanie Dolnej, Limanowej, Nowym Sączu oraz w Krakowie. Przed nami kolejne edycje w Krakowie oraz innych miejscowościach południowej Polski. Projekt tworzymy wraz z Partnerami naszego wydarzenia. Dla kobiet biorących udział w Metamorfozie Plus nasi Partnerzy przygotowują niespodzianki, rabaty, bony podarunkowe, karty Vipowskie, które są wręczane uczestniczkom w dniu wydarzenia. Zachęcamy do skorzystania z nich bo naprawdę warto. Chodzi nam o to, aby zmiana nie była jednorazowa tylko, żeby spowodowała całą lawinę pozytywnych zmian, prawdziwą metamorfozę, widoczną zewnętrznie ale i wewnętrznie, by odkrywała nieznane jeszcze możliwości i chęć czerpania pełnymi garściami od życia.

Makijaż na Evencie Metamorfozy Plus jest wykonywany kosmetykami polskiej Firmy FM GROUP. Dlaczego wybraliśmy właśnie te kosmetyki? Są to produkty o bardzo wysokiej jakości, zapewniają skórze właściwą pielęgnację, nie podrażniają skóry i nie powodują uczuleń, maskują niedoskonałości i dodają blasku. Są przeznaczone dla kobiet ceniących sobie jakość, innowacyjność, precyzję i wygodę. O terminach kolejnych edycji będziemy informować na bieżąco. 

 

Serdecznie Was zapraszamy do wielkiej przygody z wizażem, makijażem i stylizacją 🙂

A o to przykładowe metamorfozy uczestniczek poprzednich edycji:

 

 
 
Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć z Metamorfoz, lub otrzymywać informacje na temat kolejnych edycji, polub nasz fanpage na facebook-u:
https://www.facebook.com/pages/Metamorfozy-Kosmetykami-FM-GROUP/1571439326418597
 
Jesteś zainteresowana/y Projektem Metamorfozy?
Skontaktuj się z nami:
tel.608 287 376
E-mail: metamorfozyplus@poczta.fm
 

UA-46834249-1