Basic-objective guide training books, just like encyclopedias and fact guides, present detailed summaries and tips for sub-matters, along with associated language. However these textbooks usually are not usually deemed acceptable sources to cite within a school assignment, the bibliographies they incorporate can be hugely beneficial. This preliminary reading may well make it easier to term paper with particular subjects, give summaries of assorted governments, or get other specific methods, that happen to be typically thought of acceptable options to report inside a school assignment.

Rozwijamy się dzięki temu, że współpracujemy z wieloma wspaniałymi ludźmi.
Przedstawiamy tych, którzy najbardziej w nas wierzą i zdecydowali się na współpracę z nami.

Dziękujemy za pasję i zaangażowanie. Dziękujemy, że jesteście.

Zaufali nam, a my im:

PARTNERZY:

Ambasada Pasji


Ambasada Pasji to elastyczna, dopasowana do potrzeb klienta, nowoczesna i profesjonalna firma szkoleniowa, zatrudniająca wykwalifikowanych trenerów. Prowadzona przez ludzi z pasją, dla ludzi z pasją. Szkolenia dotyczą wielu dziedzin, między innymi: gastronomia, wizaż, stylizacja, zdrowy styl życia, rękodzieło, informatyka, psychologia, fotografia, zajęcia artystyczne i gimnastyczne. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, osób dorosłych oraz seniorów. Nie zamykamy się na żadne dziedziny, każdy kto chce się rozwijać znajdzie coś dla siebie. Na szkolenia zapraszamy osoby, które chcą nauczyć się czegoś od podstaw lub rozwijać się już w znanej sobie dziedzinie.

Ul. Dolnych Młynów 7/3 Kraków,
Tel. 514 741 810, tel. 514 741 812
https://www.facebook.com/AmbasadaPasji.info?fref=ts
http://www.ambasadapasji.pl/


Lavend Joanna Szczypczyk

Butik Lavend, to jedyne takie miejsce w Krakowie, z odzieżą biznes i casual dla kobiet. Lawendowy klimat umila pobyt. Wyszukana odzież umożliwia stworzenie idealnych stylizacji biznesowych, koktajlowych oraz własnego niepowtarzalnego stylu. Lavend promuje tylko polskich producentów odzieży, obuwia, torebek i dodatków. Do zobaczenia w Lavend. Zapraszamy

Ul. Zwierzyniecka 21 31-105 Kraków
http://lavend.pl/
https://www.facebook.com/Lavend
https://plus.google.com/116686282058035983639/about?gl=US&hl=pl


Lucyna Sobieszek, stylistka, firma "Lucy Style",
 

Lucyna Sobieszek jest właścicielką jednoosobowej firmy "Lucy Style". Firma oferuje usługi w zakresie osobistej stylizacji kobiet i mężczyzn, analizy sylwetki i analizy kolorystycznej, metamorfozy wizerunku, stylizacji na specjalne okazje (w tym stylizacji ślubnej), usługi Personal Shopper.

Tel. 606 355 300
http://lucystyle.pl/index.html
https://www.facebook.com/lsobieszek


Biżuteria Beaty. Studio Działań Kreatywnych

Biżuteria unikatowa. Projektowana i robiona także na zamówienie. Zawsze indywidualnie dopasowana, w zgodzie z Twoją osobowością. Biżuteria Beaty tworzy biżuterię dla kobiet i mężczyzn, w różnym wieku, różnych temperamentów. Prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych z zakresu kreatywności oraz szukania niestandardowych strategii myślenia twórczego, a także twórcze warsztaty, których tematyka inspirowana jest potrzebami osób biorących udział w zajęciach.

e-mail: bbeaty2014@gmail.com
https://www.facebook.com/pages/Biżuteria-Beaty/326177817520425


AP Biżuteria
AP Biżuteria
Biżuteria jest moją miłością i pasją. Zachwycam się pięknem kamieni, kawałków szkła, drewna i innych niepowtarzalnych i wyjątkowych materiałów. Z tego zauroczenia rodzą się moje projekty. Często podczas pracy łączymy różne techniki tworząc spontanicznie i z sercem. Zarażamy innych naszą pasją prowadząc warsztaty techniki witrażowej, sutaszu, haftu i rymarstwa oraz aktywnie uczestniczymy w targach, kiermaszach i innych wydarzeniach promujących rękodzieło.

https://www.facebook.com/agata.padalska
http://www.agatapadalska.pl/
e-mail: agata.padalska@gmail.com


Poszukujesz źródła dodatkowego dochodu? Mamy coś dla Ciebie!!!
Dzięki współpracy z polską Firmą FM GROUP możesz zyskać dostęp do obszernej oferty doskonałej jakości artykułów codziennego użytku, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Są to branże: perfumy i kosmetyki perfumowane, kosmetyki make up, chemia gospodarcza, herbaty liściaste, kawa funkcjonalna, klasyczna i aromatyzowana, telefonia komórkowa i internet. Chcesz oszczędzić na comiesięcznych zakupach, zarobić dodatkowe pieniądze, a może rozpocząć karierę w biznesie? Współpraca z FM GROUP to nie tylko rozwój zawodowy, ale również osobisty. Zapraszamy do współpracy.

e-mail: mcislik@interia.pl  Tel. 608 287 376 
https://www.facebook.com/pages/Metamorfozy-Kosmetykami-FM-GROUP/1571439326418597


Amariss Medical Spa

Amariss Medical Spa to miejsce w Krakowie, w którym znajdziesz wytchnienie i odprężenie po ciężkim i pracowitym dniu. To również miejsce, w którym przy dźwiękach relaksującej muzyki zadbasz o skórę twarzy i ciała oraz odnajdziesz równowagę i harmonię. Zabierzemy Cię w relaksującą podróż z Masażami z Czterech Stron Świata oraz otoczymy profesjonalną opieką specjalistów z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej. Przyjdź do Amariss Medical Spa a my otoczymy Cię rezultatami.

ul. Balicka 79 30-149 Kraków
tel. 012 431 16 81, tel. 500 125 026
e-mail: gabinet@amaris.pl
www.amaris.pl
https://www.facebook.com/AmarisSpa?ref=ts&fref=ts


Studio Urody Yasmin
Studio Urody Yasmin
Studio Urody Yasmin jest to rodzinne i kameralne miejsce w Krakowie. Znajdziesz u nas spokój i relaks. Profesjonalny personel pomoże dobrać zabiegi i stylizacje do Twoich potrzeb. Z nami możesz czuć się bezpiecznie. Pracujemy tylko na profesjonalnych kosmetykach i stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez różne szkolenia z branży. Odwiedź nas. Zapraszamy.

os. Złotej Jesieni 15c
Kraków, Poland
Tel. 12 357 10 32 lub tel. 660 806 556
https://www.facebook.com/Studio.Urody.Yasmin?fref=ts


SALON KOSMETYCZNY "AGA" Agnieszka Skawska
Kosmetyka "AGA"

Salon ten powstał z myślą o nowoczesnych i dbających o siebie osobach. Jest nam niezmiernie miło, gdy klienci doceniają nasz profesjonalizm i rzetelne wykonanie zabiegów. Szanując Państwa czas, prosimy o wcześniejszy kontakt celem umówienia wizyty. Pracujemy tylko na kosmetykach i produktach najwyższej jakości. Przez systematyczne szkolenie wciąż poszerzamy naszą ofertę i staramy się wprowadzać nowości. Od roku 2011 specjalizujemy się w metodach przedłużania i zagęszczania rzęs.

ul. Kolbego 16
34-730 Mszana Dolna
tel. +48 661 649 850
e-mail: biuro@kosmetyka-mszana.pl
https://www.facebook.com/kosmetykamszana
http://kosmetyka-mszana.pl/


Paulina Kaletka Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku powstało z myślą o osobach wymagających, dbających o swoje zdrowie i urodę, przykładających dużą wagę do swojego wizerunku oraz samopoczucia. Gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, jak również indywidualne i holistyczne podejście do każdego klienta. Firmę na lokalnym rynku wyróżniają: szeroki wachlarz usług, kompleksowość, profesjonalizm, możliwość skorzystania z usług w godzinach wieczornych. Studio korzysta wyłącznie z najwyższej jakości profesjonalnych kosmetyków oraz umożliwia klientom nabycie specjalistycznych kosmetyków z wysoką zawartością składników aktywnych do pielęgnacji w domu.

ul. Słomka 51 Mszana Dolna
Tel. 725 109 215
https://pl-pl.facebook.com/skikw
http://studiomszana.pl/


Marzysz o rozpoznawalnej marce? Twoim celem jest tworzenie wyjątkowych i niepowtarzalnych ubrań, biżuterii i dodatków? Chcesz wprowadzić swój produkt na półki właściwych sklepów lub rozwinąć kanały dystrybucji? Oferujemy współpracę skrojoną na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy praktykami biznesu oraz pasjonatami twórczości i indywidualizmu.

ul. Mogilska 25 31-542 Kraków
e-mail: Office@lookpik.com
https://www.facebook.com/pages/LOOK-PIK/1466493073604517
http://www.lookpik.com/index.php/oferta


Klubokawiarnia TrusKawka – Twórcze warsztaty dla dzieci
Klubokawiarnia TrusKawka - Twórcze warsztaty dla dzieci
Klubokawiarnia TrusKawka – miejsce niezwykłe, stworzone przez mamy z myślą o dzieciach i dorosłych. To jedno z niewielu miejsc w Krakowie gdzie przy aromatycznej kawie i słodkim co nieco do porannej prasy, będziecie mogli poleniuchować bez stresu, w czasie gdy Wasza pociecha uczestniczyć będzie w kreatywnych zajęciach i warsztatach twórczych. Dzięki otwartej aranżacji wnętrza TrusKawki, wszystkie troskliwe mamy i tatusiowie będą mieli tą niepowtarzalną możliwość podglądnięcia postępów u swoich pociech praktycznie bez ruszania się z naszej wygodnej kanapy! A Ci, zabiegani, będą mogli w tym czasie załatwić wiele Ważnych Spraw:)

ul. Jana Szwai 14 Kraków, Poland
Tel. 608 665 549
https://www.facebook.com/KlubokawiarniaTruskawka
http://www.truskawka.edu.pl/


Synergia Gabinety Dietetyczne.
Synergia - gabinety dietetyczne
Celem naszej pracy jest przede wszystkim edukacja żywieniowa, poprzez zmianę dotychczasowych nawyków żywieniowych i propagowanie zdrowego stylu życia. Natomiast wykładnikiem naszej pracy jest zdrowie i dobre samopoczucie osoby, z którą wspólnie dążymy do osiągnięcia lepszej jakości życia. W swojej pracy kierujemy się złotą zasadą Hipokratesa „Pozwólcie, aby pożywienie było waszym lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem ”. Łączymy fachową wiedzę oraz doświadczenie z miłą i przyjazną atmosferą, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdej osoby i wsparciem motywacyjnym do działania. 

Ul. Żywiecka 204 Bielsko-Biała
Tel. 667 536 066
https://www.facebook.com/pages/Synergia-Dietetyk-Bielsko-Bia%C5%82a/1435823340026727
http://www.synergiadiet.pl/


Centrum Tańca PRIMA DANCE

Prima Dance istnieje od 2002r. i od początku promuje zdrowy styl życia. Naszą misją jest dostarczanie porcji zdrowego ruchu i rekreacji oraz pozytywnej energii poprzez taniec, który jest najlepszym, naturalnym środkiem na złe samopoczucie, stres i trudności dnia codziennego. Taniec dla Prima Dance jest narzędziem do poprawy komunikacji międzyludzkiej. Czy spotykasz ludzi, których język werbalny i mowa ciała są niespójne? My pomagamy prawidłowo to odczytywać, ale również uczymy jak nad tym zapanować.

ul. Wadowicka 3 (budynek Hydropolu) 30-347 Kraków
Tel. 518 482 868
https://www.facebook.com/PrimaDance?fref=ts
http://www.primadance.pl/


Gabinet SPA Klub Kasi

Zapraszamy do Gabinetu SPA Innego niż wszystkie, U Nas kawa smakuje jak w najlepszej kawiarni, a herbatka jak na Cesarskim Dworze. Panuje tutaj miła domowa atmosfera, dbamy o rozwój naszego klubu. Współpracujemy z klubami, restauracjami, i innymi partnerami. Oferujemy najwyższa jakość, za bardzo przystępną cenę. Oferujemy: usługi kosmetyczne, fryzjerskie, masaże, zajęcia ruchowe i wiele innych usług. Przyjdź przekonaj się sam !

Ul. Zamenhofa 8, 31-025 Kraków.
Tel. 500 302 061
http://www.klubkasi.pl/
https://www.facebook.com/KlubKasipl?fref=ts


Sklep Adore.pl
Logo
Sklep Adore.pl powstał z myślą o kobietach, o ich samopoczuciu, komforcie, zdrowiu, pewności siebie… Długo by wymieniać. Dobrze dobrany biustonosz potrafi zdziałać cuda. My to już wiemy. A Ty? Dasz się namówić? Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasze umiejętności poszerzamy na profesjonalnych szkoleniach.

Sklep stacjonarny ADORE Al. Pokoju 24 31-564 Kraków
telefon: 12 4140114 kom. 500 387 400
http://www.adore.pl/
https://www.facebook.com/AdorePl?ref_type=bookmark


Kijów.Centrum 
KIJÓW.CENTRUM (dawne kino Kijów)
To nowoczesne kino z tradycją. Kijów.Centrum to coś więcej niż kino, to także centrum rozrywki, gdzie oprócz filmów, zobaczyć można koncerty, transmisje oper LIVE HD, transmisje baletów LIVE HD, kabarety. Tutaj odbywają się konferencje, kongresy i spotkania biznesowe. Jest to jeden z głównych obiektów festiwalowych Krakowskiego Festiwalu Filmowego i Festiwalu Filmów Niezależnych OFF PLUS CAMERA oraz gospodarz Festiwalu Filmów Dziecięcych Galicja.

https://www.facebook.com/kijow.centrum


PORTALE KTÓRE OBJĘŁY PATRONAT:

Businesswoman & life

Wydawca magazynu Businesswoman & life oraz dodatku Przedsiębiorcza Mama. Redakcja Magazynu Businesswoman’s life odnalazła klucz do kobiecego sukcesu i pragnie się podzielić nim z kobietami, które marzą o tym, by osiągnąć niezależność i rozwijać swoje pasje. Tym, które już osiągnęły sukces pokazuje, co zrobić, by nie zatracić swojej kobiecości. Doradzamy przedsiębiorczym kobietom, przedstawiamy najnowsze wydarzenia i trendy na rynku, omawiamy zmiany w przepisach prawnych, inspirujemy do działania.

https://www.facebook.com/BUSINESSWOMAN.LIFE
http://www.businesswomanlife.pl/


Portal 4allwomen.pl
4allwomen.pl
Niezastąpiony portal dla wszystkich Kobiet. W Jednym Miejscu Najlepsze Firmy w Polsce oferujące usługi dla Kobiet – oraz wydarzenia, aktualności, szkolenia, warsztaty dla Pań z całej Polski. Serwis 4allwomen.pl powstał specjalnie dla Pań, aby każda kobieta w Polsce znalazła najlepsze firmy w jednym miejscu. Ogólnopolski serwis skupia kobiety oraz kobiece biznesy w Polsce.

https://www.facebook.com/4allwomenpl?fref=ts 
www.4allwomen.pl


Portal ModaiJa.Pl
Moda i Ja
ModaiJa.Pl – Portal Nowoczesnej Kobiety – to cały Świat Kobiet w pigułce. Moda, uroda, zdrowie, styl, modne dodatki, porady ekspertów, stylistów i wizażystów, styl gwiazd i moda gwiazd. Codziennie aktualizowane fotorelacje z imprez, pokazów mody, najnowsze kolekcje projektantów mody, nowości rynkowe, premiery i zawsze aktualne trendy. To także bieżące informacje kulturalne, repertuary kin i teatrów, recenzje, materiały autorskie oraz imponujące galerie zdjęć mody i kreacji gwiazd.

https://www.facebook.com/modaija?fref=ts
http://modaija.pl/


Portal Miastodzieci.pl
Miasto Dzieci
Zapraszamy na www.miastodzieci.pl Od 2005 roku informujemy o wydarzeniach kulturalnych dla najmłodszych i radzimy, jak dobrze i twórczo bawić się z dziećmi. Podejmujemy również tematy związane z rodzicielstwem, zdrowiem, wychowaniem, edukacją.

https://www.facebook.com/MiastoDzieci?fref=ts
http://www.miastodzieci.pl/


TV Culture – Telewizja Polonijna 

To polska platforma kultury dzięki której twórcy, artyści i pasjonaci mają okazję pokazać się naszym rodakom mieszkającym w najróżniejszych zakątkach świata. Tv Culture ma na celu poznawanie, integrowanie i porozumiewanie się ze sobą kulturalnych środowisk polonijnych.

http://www.tvculture.pl/


Magazyn MAGMA
Magazyn MAGMA
Magazyn MAGMA – lifestyling MAGMA to magazyn, który daje czytelnikom możliwość śledzenia najnowszych trendów we fryzjerstwie, makijażu oraz modzie. Zawsze w prostej i przyjemnej postaci dostępny online.

Wydawca Ines Media www.inesmedia.pl
ul. Grota Roweckiego 12 a 45-263 Opole tel. 77 44 31 043
e-mail: magma@inesmedia.pl
http://www.emagma.pl/
https://www.facebook.com/magazynMAGMA?fref=ts


Serwis Styling.pl
Styling
Styling – przejdź na stronę piękna. Serwis poświęcony szeroko pojętej stylizacji.
e-mail: biuro@styling.pl
Ines Media ul. Matei 14 45-403 Opole tel. 77 44 31 043
http://styling.pl/
www.inesmedia.pl
https://www.facebook.com/stylingpl?fref=ts


Radio KRK FM
Radio KRK - Odrobina Krakowa
To więcej niż informacje z kraju i ze świata oraz muzyka. Na bieżąco relacjonujemy ważne wydarzenia z życia miasta, dyskutujemy o motoryzacji i kulturze, wybitni specjaliści przybliżają zawiłe problemy natury prawnej i medycznej. Z humorem pomagamy Wam powitać każdy – nawet poniedziałkowy poranek. Nasza praca jest dla nas nie tyle codziennym obowiązkiem, lecz największą pasją. Całą duszą zapraszamy Krakowian do spotkania i dialogu z nami na fali 102,4 FM.

https://www.facebook.com/102.4FM?fref=ts
http://www.krk.fm/


PriorytetyKOBIETY.pl – portal dla kobiet z Krakowa i małopolski.
Priorytety Kobiety
Misją portalu PriorytetyKOBIETY.pl jest motywowanie kobiet do rozwoju osobistego i zawodowego, udostępnianie i rozpowszechnianie treści o charakterze lokalnym, łamanie stereotypów oraz zachęcanie kobiet do współdziałania na rzecz społeczności lokalnej. Naszym priorytetem jest INFORMOWANIE, INSPIROWANIE i INTEGROWANIE kobiet z Krakowa i małopolski. PriorytetyKOBIETY.pl to wyjątkowy portal dla kobiet. Dlaczego?
Bo jest informatorem dostosowanym do priorytetów i potrzeb kobiet.
Bo publikowane zagadnienia dotyczą głównie kobiet z Krakowa i małopolski.
Bo prezentowane treści motywują do rozwoju osobistego i zawodowego.
Bo autorki to kobiety, które piszą o swoich pasjach, zainteresowaniach, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

https://www.facebook.com/PriorytetyKobiety
http://www.priorytetykobiety.pl/


UA-46834249-1